best japon style banner

Google Kayra 2013 Sonbahar-Kış “Dersaadet” Koleksiyonu

84295  kayra 2013 sonbahar kis koleksiyon 4 Kayra 2013 Sonbahar Kış “Dersaadet” Koleksiyonu

Kayra Giyim 2013 Sonbahar-Kış  Dersaadet Koleksiyonu; saray ihtişamını tasarımlarında ve renklerinde bu sezon tam anlamı ile yansıtmış. Sarayın renkleri olan bordo ve yeşili çoğunlukla pardesü modellerinde kullanmış.Bel kısmımlarında kemer olsun yada farklı fermuar detayları ile şık pardesü tasarımlarına imza atmış durumda .

4fb11  kayra 2013 sonbahar kis koleksiyon 21 Kayra 2013 Sonbahar Kış “Dersaadet” Koleksiyonu

Kayra giyimin,tesettür giyim markaları arasında belkide en dikkat çekici tarafı sadece örtülü hanımlara değil tesettürlü giyinmek isteyen tüm hanımlara hitap etmesi. Gerek günlük hayatlarında gerek iş hayatlarında hanımlara rahat ve şık giyinme imkanlarını birarada sunan tesettür giyim koleksiyonlarına sahip.Bu sezon ferrace modellerinede koleksiyonunda yer veren marka her sezon giyim parçalarına bir yenisini daha eklemekte.

61663  kayra 2013 sonbahar kis koleksiyon 22 Kayra 2013 Sonbahar Kış “Dersaadet” Koleksiyonu

Elbise modelleri ,takımlar,pardesü modelleri, etekler, şal eşarp modelleri,ceketler ve birçok parça ile tesettürlü giyinmek isteyen bir hanımın nerdeyse gardrobunda bulunması gereken tüm ürünlerin imalatını yapmakta. Sadeliğin yanında her sezon koleksiyonda eşşsiz motiflerinde tasarımlarına yer vermekte.Bu ince ayrıntıları en çok ceket modellerinin sırt kısmında görmekteyiz .Ve bu belkide Kayra’nın giyinmeyi bir sanat olarak gördüğünün koleksiyonlarına yansımış halidir.

ac08c  kayra 2013 sonbahar kis koleksiyon 1 Kayra 2013 Sonbahar Kış “Dersaadet” Koleksiyonu

Tüm bu ince detaylar bir yana bu yıl Kayra şal eşarp modellerinde de yer alarak tesettürlü hanımları oldukça sevindirdi.Tesettür giyimin son trendinde vazgeçilmez olan şallar seçkin renkleri ile artık Kayra’da .

Kayra 2013 Sonbahar-Kış “Dersaadet” Koleksiyonu

Yorum Yapın