2015 Klasik Mobilya Dekorasyonu

Klasik mobilyadan vazgeçemeyenler için bu yılda oldukça iddialı, gösterişli, ihtişamlı ve şık tasarımlar revaçtadır. Klasik mobilyanın şıklığını ve yarattığı havasını sevenler için diğer mobilyaların daha basit ve sade geldiğini biliyoruz.

2014 yılında da Osmanlı esintilerinin oldukça popüler olduğu herkesçe biliniyor. Bu yıl klasik mobilya tasarımları da bu yönde şekilleniyor. Göz alıcı detaylar müşterilerini cezbediyor. Bu yılın moda renkleri klasik mobilyaya da yansımış durumdadır. Kırmızılar, bordolar, turkuazlar, beyazlar ve bejler döşemelerde oldukça fazla kullanılmaktadır. Lale motiflerinin işlendiği kumaşlar nano teknolojik kaliteli kumaşlardır.

Bu yılda altın varakların detaylandığı, el işçiliğinin daha da ön plana çıktığı süslü ve gösterişli tasarımlar evleri süslemektedir. Osmanlı ihtişamını yaşadığı mekana getirmek isteyen müşterilerimiz için bu yıl jozephıne koltuklar, sohbet setleri ve tv üniteleri oldukça popüler ürünlerdir. İstenilen ölçü ve renkte detaylandırılan mobilyalar, tamamen kişiye özel üretilmektedir.

Evlerinde yeni bir hava yaratmak ve daha zengin bir görüntü oluşturmak isteyenlerin bu yıl klasik mobilya dekorasyonu modasına mutlaka bakmaları gerekmektedir. Her zevke ve her bütçeye farklı tasarım ve mobilyalar çeşitlendirilerek özel olarak sunulmaktadır.

Hayal Yatak Odası

Hayal Yatak Odası

Dorya Koltuk Takımı

Dorya Koltuk Takımı

Mikanos Koltuk Takımı

Mikanos Koltuk Takımı

Elif Yemek Odası Takımı

Elif Yemek Odası Takımı

Akasya TV Ünitesi

Akasya TV Ünitesi

açık-renk-yemek-odası-fiyatları

koyu-renk-yatak-odaları

lüks-yemek-odası

2015 Klasik Mobilya Dekorasyonu

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir