2015 Klasik Yemek Odası Takımları

Klasik tarzdan vazgeçemeyenler aynı zamanda tam bir kalite ve şıklık tutkunudur. Evinizde sağlamlığın oturduğu yerler mobilyalarımızdır. Kullanılan malzeme ve ağacın kalitesi gözler önündeyken dikkat edilmemesi mümkün değildir. Güzel ve sağlam ürünlere sahip olmayı hepimiz istemekteyiz. Bu özelliklerin bir arada bulunması zor iken biz bu konuda iddialıyız.

Klasik yemek odası takımları yıllardır olduğu gibi bu senede evlerde sıklıkla tercih edilen mobilya tarzlarındandır. Konforu ve her döneme hitap edebiliyor olması bir yana herkes tarafından beğeni alması da çok güzeldir. Eskitme mobilyaları klasik tarzda da görebilirsiniz. İşlemeleriyle ve kumaş yapısıyla daha klasik bir görüntüyle karşınıza çıkacaktır ama ayırt etmekte zorlanmayacaksınız.

Yemek odalarında en çok dikkat ettiğimiz konulardan bir tanesi de yemek masasının yüzeyi,bacaklarıdır.Yapılan oymalar ve işlemeler ile kendine gösteren masa bacakları mobilyadan anlayanların mutlaka fark edeceği özenle yapılmıştır. Sandalyelerin sırt ve oturma kısımlarında kullanılan kumaşlar istediğiniz renk ve motife göre şekillenmektedir. Kumaşlarınızın kalitesinin sadece görünüş amaçlı olmadığını yemek sohbetlerinizin ne kadar uzun soluklu olduğunu gördükçe anlayacaksınızdır. Misafirlerinizi çağırmaktan zevk alacaksınız.

Elif Yemek Odası Takımı

Elif Yemek Odası Takımı

açık-renk-yemek-odaları

çok-şık-yemek-odası-takımları

oymalı-yemek-odası-takımları

klasik-yemek-odaları

klasik-yemek-odası-fiyatları

2015 Klasik Yemek Odası Takımları

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir