Asortie Mobilya Bakü’de

Asortie mobilya yurt dışındaki mağaza sayısını açtığı şık ve lüks mağazalarla arttırmaya devam ediyor.

Dünyanın 32 farklı ülkesine ihraç ettiği ürünler ile dikkatleri üzerine çeken Asortie markası, artık Bakü’ de. Bakü’de bir mobilya mağazası açarak, Rusya ve orta doğu pazarına hakim olmak isteyen bu seçkin ve saygın marka müşterilerine sunduğu geniş ürün yelpazesiyle de taraflı tarafsız herkesin beğenisini kazanıyor. Sırbistan mağazasıyla başlayan, ardından Ukrayna ve Dubai ile devam eden mağaza açılışlarına Bakü ile bir yenisi daha eklendi. Lüks ve kaliteli mobilya ve dekorasyonun tek adresi olan Asortie mobilya, Bakü mağazasıyla Ortadoğu pazarında yeni hedeflere yelken açmaya hazırlanıyor. Ürettiği mobilyalar ile adından sık sık söz ettiren bu marka üst gelir grubuna hitap eden elit tasarımlarıyla da göze çarpıyor.

Bakü’nün en kalabalık ve işlek caddelerinden birinde açtığı mağazayla geniş yankılar uyandıran bu ünlü marka, klasik tarzda ürettiği mobilyaları ile Bakü halkının gönlünde taht kuracak gibi duruyor.

Klasik mobilya modelleri ile Bakü’de yeni bir tarz yaratacak olan Asortie mobilya, Azerbaycan’daki mobilya sektörüne yeni bir ivme kazandırmaya çalışıyor. Asortie mobilya Dubai’de açtıkları mağazadan sonra Bakü’de açtıkları mağazayla herkesi kendisine hayran bırakan Asortie, yurtdışında yaptığı başarılı çalışmalarıyla da Türkiye’nin göğsünü kabartmaya devam ediyor.

asortie-mobilya

Uzun soluklu bir vizyonun ürünü olan Bakü mağazasının Türk-Azeri kardeşliğini ve iki ülke arasındaki ilişkileri pekiştirmesi bekleniyor. Asortie yetkilileri açtıkları bu mağazayla 2 yıl içinde Azerbaycanın en tanınan markalarından biri olmayı hedefliyor. Bakü mağazası kaliteli ve insan odaklı müşteri anlayışıyla da diğer mobilya mağazalarından kolaylıkla sıyrılacaktır. Bakü mağazası sadece mobilya satmak amaçlı değil, aynı zamanda dekorasyon çalışmaları yapmak amacıyla da açılmıştır. Yaptığı dekorasyon çalışmaları ile de Bakü’de üne kavuşan Asortie mobilya, elinden gelenin her zaman daha iyisini ortaya koymaya çalışıyor.

Asortie mobilya yetkilileri, Bakü mağazasıyla farklı ülkelere önemli açılımlar yapmayı ve Ortadoğu’daki mobilya pazarındaki ihracat payını arttırmayı amaçlıyorlar.

Bakü’deki mobilya pazarını daha da büyütmek isteyen Asortie mobilya yetkilileri, Bakü’nün en önemli markası olmak istediklerini de belirtiyorlar. Bunu da reklamla değil, müşteri memnuniyeti ile yapmayı hedefliyorlar. Bakü’deki müşteri portföyünün’de tıpkı Dubai ve Ukrayna’daki gibi yüksek gelir grubundan oluşacağını söyleyen Asortie mobilya yetkilileri, aynı zamanda Bak mağazası ile ürün satışından çok dekorasyon projeleri ile de hizmet vermek istediklerini belirtiyorlar. Yaptığı yatırımlar ile göz dolduran Asortie mobilya her geçen gün daha da büyüyen ve kabına sığmayan bir marka olarak son sürat yoluna devam ediyor. Asortie mobilya, farklı ülkelerde yaptığı yatırımlar ile dünyanın önemli markaları arasına girmeye hazırlanıyor.

Bakü mağazasında klasik mobilyanın en güzel tasarımlarını ve eşsiz örneklerini bulabilmeniz mümkündür.

Klasik tasarımların ihtişamlı ve heybetli görünümüne tanıklık edeceğiniz bu mağazada tamamen el yapımı ve ahşap olan tasarımlara hayran olacaksınız. Klasik mobilyayı olduğundan çok daha ileriye taşıyan Asortie markası ile evlerinizin görünümünü çok daha ileriye taşıyacaksınız. Bu mağazada klasik tarzdaki yemek odası tasarımlarından tutunda yatak odalarına kadar aradığınız türdeki her mobilyayı bulabilirsiniz. Klasik motiflerin ve figürlerin bolca üzerinde yer aldığı koltuk takımları ile yapacağınız dekorlar hiç olmadığı kadar güzel görünecektir.

asortie

Bakü mağazası Klasik mobilya tarzını sevenlerin mutlaka görmesi gereken yerlerden biridir.

Yolunuz Bakü’ye düşerse Asortie mobilyanın bu lüks mobilyasını ziyaret etmenizi ısrarla öneririz. Güler yüzlü personeli ve yüksek kaliteli hizmet anlayışıyla Asortie mobilya, Bakü halkının kalbini kazanacak ve Azerbaycanın parlayan yıldızı olmaya devam edecektir.

Asortie Mobilya Bakü’de

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir