Bilardo Masası Hakkında Bilinmeyenler

Bir spor çeşidi olarak kabul edilen ve oyuna özel tasarlanmış bilardo masası üzerinde oynana bilardo avrupanın en çok tercih ettiği ilk 5 spor arasında yar alıyor.

Türkiye’de de oldukça yaygın olan bilardo, bu yaygınlığını giderek arttırıyor.

Bilardo oynamak için bilardo masası, isteka (bilardo sopası), bilardo toplarına ihtiyaç vardır. Ama ıstakanın topa daha güçlü vurması için tebeşir, uzak toplara yetişmek için köprü gibi birçok ek aksesuarıda yer alıyor.

Amerikan Bilardosu, 3 top, Snooker, 8 top, 14+1 gibi farklı oyun modelleri olan bilardo oyunu için en önemli unsur tabiki oyunun oyananması için özel üretilen bilardo masasıdır.

Bilardo masası nasıl olmalı diye internetten arama yapıldığında güvenilir bir kaynak bulması veya kaynaktaki bilginin doğru olup olmadığının anlaşılması oldukça zordur. Bu nedenle Türkiyede kendini kanıtlamış bilardo masası üreticisi firmalar ile irtibata geçmek en doğru seçenek olarak karşımıza çıkıyor.

1_1452813841_Jetonlu-Bilardo-Masasi-1

Bilardo masası kurmayı düşünüyorsanız İstanbul’da yer alan ev Türkiye’nin en köklü bilardo masası üreticilerinden olan İkasa Bilardo ister bilardo masası alıcısı olun isterseniz de sadece araştırmacı size her türlü bilgi ve danışmanlık yardımını ücretsiz sunuyor.

Bilardo oyunu hem sosyalliği ön planda olan hemde eğlenceli zaman geçirmek için ilk tercih edilebilecek oyunlardan olmakla birlikte oynadıkça seveceğiniz, profesyonelleşeceğiniz ve daha fazla zevk alacağınız bir oyun olduğunu bilmelisiniz.

kampanya

Bilardo Masası Hakkında Bilinmeyenler

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir