Bir yumak mutluluk / Mutlu hafta sonları

Üç yılı aşkın bir süredir buralardayım. Blog dünyasında pek çok arkadaşım oldu ,bunların hemen hepsiyle bloğumu yazmaya başladığım ilk günlerden başlayan dostluğum halen sürüyor. Zaman içinde yeni dostlar da katıldı aramıza ,sayıca az da olsa bazı dostlar da bizden ayrıldı…
Hep derim ya “blog işi ,gönül işi ” diye… Uzun bir mesai harcayarak fotoğraflar çekiyor ,bunları düzenliyor ,yazımı hazırlayıp yayınlıyorum. Kimi zaman sık sık ,kimi zaman da aralıklarla yayın yapıyor ama burayı sevmeye  ve yüreğimde kocaman bir yer vermeye devam ediyorum.
Bu aralar internette geçen zamanımın kitap okumamı ve diğer el işlerimi yapmamı biraz engellediği kanaatine vardığımdan PC’im ile arama biraz mesafe koydum. Okumak üzere pek çok kitap aldım,değiş-tokuş yaptım. 
Şimdilik bu bana iyi geliyor. 
Biliyorsunuz ben okuduğum kitapların eleştirilerini paylaşmıyorum ,zira zaten mesleğim bununla ilgili olduğundan burada başka bir dünya oluşturdum kendime.
İşliyor,kesiyor,biçiyor,boyuyor ,örüyor ve bunları paylaşmaktan çok büyük keyif alıyorum…

DMC’nin Türkiye’de Eylül ayında satışa çıkardığı Natura Just Cotton Örgü İpliğini sevgili Ahu’nun bloğunda görmüş ve hemen denemek istemiştim. İzmir’de satış yapan yeri bulamadığım için internetten satın almak yerine  illa dokunarak renklerini görerek almak istediğim için de düne kadar bekledim. Nihayet beğendiğim birkaç rengini çantama atıp eve geldim. Şimdi elimdeki yarım işleri tamamlayıp örmeye başlayacağım günü heyecanla bekliyorum.
Herkese bereketli,bol üretimli ama illa ki gönlünce geçecek bir hafta sonu diliyorum.
Kalın sağlıcakla!

Bir yumak mutluluk / Mutlu hafta sonları

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir