Büyük beden iç giyimde en popüler markalar

Kadın olmak her daim zordur azizim. Hayata 1-0 yenik başlarsın. Dünyanın neresinde olursan ol medeniyetin tavan yaptığı yada dip yaptığı yerler hiç farketmez bilinç altımızda hep bir eksiktir kadın. Halbuki fazlası var eksiği yok. Gerçi bedenimizle bile barıştırmazlar bizi, daha gelişme döneminde başlar sıkıntılarımız. Bir çoğumuz utanırız göğüslerimizden ve kamburumuzu çıkarmaya başlarız. Tanrı’nın emzirme organı olarak bahşettiği şeyi seks objesi olarak gören zihniyetin bakışlarından rahatsız oluruz. Türkülerimiz bile onun üzerine yazılmıştır.(Dam başında un eler, tombul tombul memeler, memeler baş kaldırmış, kavuşmuyor düğmeler…. ne menem bir türküdür, ne kadar manidardır, çok içli çok duygusal değil mi?)  Neyse gelelim asıl konumuza hepimiz Victoria’s Secret mankeni değiliz 0 beden giyinmiyoruz ama büyük bedeniz diyede pazenden don giyecek değiliz herhalde?

Ten, Kom, Yeni İnci, Ayyıldız ilk aklıma gelenler güzel ürünleri var. Hem ergonomik hemde feminen (aslında feminen yerine seksi demek daha doğru olur ama neyse) ama pek ekonomik değiller internette gezinirken arama motoruna büyük beden iç giyim yazdığımda ilk gözüme çarpan bonprix oldu hem kadınsı çizgilere sahip hemde fiyat olarak uygun.  Sonra yine dikkatimi çeken bir site vardı ki ne siz sorun ne  ben  söyleyeyim ? Bomba bomba hazır mısınız duymaya vixon . Vixson da yok yok ne ararsanız bulabileceğiniz bir site fantezi giyimde ülkemize çağ atlatmış. Ufkunuzu genişletecek ürün yelpazesine sahip.

Büyük beden iç giyimde dikkat etmemiz gereken noktalar vardır bedeninizi sıkmadan saran 1 beden küçük gösteren minimizer toparlayıcı sütyenler tercih etmelisiniz. Ten ve Kom büyük beden iç giyimde güvenle kullanabileceğiniz ürünler tasarlıyor. Triumph markasıda tercih edilen bir marka olmasına rağmen fiyatları bütçeyi zorlayacak niteliktedir.  Öncelikli olarak nasıl giyinmemiz gerektiğini bilmeliyiz. Kiloluyuz diye bizi sıkan dar şeyleri giymek yerine bedenimize uygun ve saran ürünleri tercih etmeliyiz. Dolgulu sütyenlerden uzak durmamız gerek.

Alt giyimde yüksel bel tercih etmeliyiz ki göbeğimizi kamufle edebilelim. Kusursuz beden yoktur ama kusursuz giyimle gayet hoş görünebiliriz. Eskiden çok zordu bu tür ürünler bulmak ama şu an internete girdiğimizde  istediğimiz her şeyi  çok rahatlıkla bulabiliyoruz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir