Doğal Ahşap Yemek Odası Takımları

Doğal ahşap kullanılarak üretilen yemek odalarında masif oyma sanatının ince işliği ile kaliteli ustaların elinden çıkan özel tasarım ürünlerimiz siz değerli müşterilerimiz için üretilmektedir. Doğal ahşap yemek odalarında klasik vitrin, gümüşlük, konsol, taçlı ayna, yemek masası ve genellikle sekiz adet sandalyeden oluşmaktadır.

Ceviz, beyaz yada krem lake gibi pastel tonların veya bunların yanı sıra isteğinize uygun olarak renk tonlarının kullanıldığı yemek odası takımlarımızda motiflerin sunmuş olduğu zengin şıklık ile muhteşem bir zarafet ortaya çıkmıştır. Bazı doğal ahşap yemek odalarında kullanılan misafirlerinizin rahatlağını sağlamak için açılır masa sayesinde daha rahat yemekler yemeğiniz için hizmet veriyoruz. Bunların yanında takımda bulunana gümüşlük le odanızın şıklığınıza bir derece daha şıklık katıyoruz.

Salonunuzun ölçülerine uygun boyutlarda tasarladığımız doğal ahşap yemek odaların da kullandığımız ana malzeme olan doğal ahşap ile ürünlerimizin uzun yıllar kalitisini koruyarak daha sağlam ve dayanıklı kalmaları için uygun zaminler hazırlıyarak, sizler için hizmet veriyoruz.

açık-renkli-yemek-odası-takımları

lüks-yemek-odası-dekorasyon-örnekleri

Doğal Ahşap Yemek Odası Takımları

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir