Dördü Bir yerde Salon Stili

Salonlarınızda kullanacağınız mobilya modellerinde özellikle açık renkli koltuk takımlarını kullanarak daha hoş sonuçlar elde edebilirsiniz.

Bu koltuk takımlarını ahşap sehpa modelleri ile bütünleyerek ortaya daha etkili sonuçlar çıkarabilirsiniz. Koyu kahverengi ya da ceviz renkli ahşap sehpa modelleri ile konsept oluşturacağınız açık renkli koltuk modelleri ile yaşam alanlarınızda fark yaratabilirsiniz. Beyaz renkli kanepe ya da koltuk takımları ile harika bir uyum yakalamanızı sağlayacak olan sehpa modelleri salonlarınıza hareketlilik ve canlılık da getirecektir. Salonunuzda varaklı ve gravürlü koltuk modellerini tercih ederek harika sonuçlar alabilmeniz mümkündür.

kahverengi-cecizden-yapilmis-ahsap-zigon-sehpa-modeli

Gösterişli klasik koltuk takımları her açıdan salonlarınızın havasını değiştirecektir.

Altın ya da gümüş rengi varakları sahip olan bu koltuk modelleri üzerinde birinci sınıf kaliteli kumaş kullanılmaktadır. Klasik koltuk takımları ile salonlarınızı çok daha etkili bir dekorasyona kavuşturabilirsiniz. Aynı zamanda koltuk renkleri ile uyumlu perde modelleri ile de salonlarınızın dekorunun çok daha etkili olmasını sağlayabilirsiniz.

italyan-koltuk-modelleri-ve-fiyatları

Koltuk modellerinde kapitone tarzında ve koyu tonlarda olması hoş bir dekorun ortaya konulmasına öncülük edecektir.

Kapitone çizgilere sahip olan bu tasarımlarla yapacağınız dekorasyonda daha canlı ve zarif bir görünüm ortaya koyabilirsiniz. Perde modelleri ile de etkileyici bir ambiyans yakalayabilmeniz mümkündür.
Oturma odasında kullanacağınız tv ünitesi modelleri ile salonlarınızı çok daha büyüleyici bir yaşam alanına dönüştürebilirsiniz. Çok yönlü olan bu tv üniteleri ile salonlarınızı çok daha fonksiyonel kılabilirsiniz.

masif-mobilya-tv-ünitesi

Aynı zamanda raf modellerine de sahip olan bu tv modelleri ile salonlarınızda fark yaratmanız mümkündür. Çekmecelerine eşyalarınızı da depolamanızı sağlayan bu tasarımlarla çok daha düzenli bir salona sahip olabilirsiniz. Camlı dolapları ile süs eşyalarınızı ve biblolarınızı da dizmenize yarayacak olan bu tasarımlarla yaşam alanlarınızda fark yaratabilirsiniz.

Yemek odalarınızda yemeklerinizi daha rahat ve güzel bir şekilde yiyebileceğiniz masa ve sandalyelerle harikulade bir dekorasyona imza atabilirsiniz.

Estetik çizgilere sahip olan klasik masa ve sandalyelerin varlığı ile yemek odalarınız çok daha güzel bir ambiyansa kavuşacaktır. Beyaz renkli masa ve sandalyelerin yemek odalarınızda kullanılması ile yemek odalarınızı çok daha mükemmel bir yapıya kavuşturabilirsiniz.

açık-renk-yemek-odası-modelleri

Aynalı konsol, vitrini, masa ve sandalyeleri ile göz dolduran bu yemek odası takımları ile yaşam alanlarınızda etkileyici bir atmosfer oluşturabilirsiniz. Aynı zamanda salonunuzdaki koltuk takımları ile bütünlük kuran bu yemek odası takımıyla çok daha dikkat çekici ve samimi bir dekorasyon ortaya çıkarabilirsiniz. Varaklı klasik motifleri yemek odası masasının kenarlarında görebilmeniz mümkündür. Bu klasik desenli çizgiler yemek odalarınızın daha da zengin bir hal almasını sağlayacaktır.

Bej, krem ya da açık kahve tonlarının kullanıldığı yemek odası takımları ile salonlarınızın dekorunu dengeli olacak şekilde kombinleyerek çok daha çekici ve gösterişli bir salon görünümü meydana getirebilirsiniz.

Dördü Bir yerde Salon Stili

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir