Eskitme Mobilyalar

Eski olan her zaman değerlidir. Çünkü eskiyse ve hala kullanılabiliyorsa sağlamdır. Eskiye olan bu tutku eskitme mobilya modasını başlatmıştır ve bu mobilyaların modası hiç geçmez. Eskiye olan özlemin hiç dinmediği gibi…

Eskitme yöntemi, mobilyada her zaman hayat kurtarıcı olmuştur. Hem güzel görünür, hem de değeri arttırır. Antikalar zenginliğin simgesidir ve gerçekten iyi yapılmış, klasik tarz bir eskitme mobilyanın görüntü olarak antikadan bir farkı yoktur. Bu estetik tarz iyi işçilikle birleştiğinde ortaya dekoratif açıdan çok güzel mobilyalar çıkar. Eskitme mobilyalar, aynı zamanda evinize sıcak bir görünüm kazandırır. Klasik tarz mobilyaların ciddi görünümünü daha sade ve mütevazi bir görünüme de büründürebilir. Aynı zamanda, eskitme metodu, modern mobilyaları da klasik bir tarza büründürebilir.

Eskitme yöntemi özellikle dolap, vitrin ve şifonyerlerde işlevsellik kazanır. Yemek odası ve yatak odası takımlarında eskitme metoduna sık olarak rastlanır. Eskitme mobilyalar her eve bambaşka bir tarz katar. Geçmişi günümüzde yaşatan bu mobilyalar sizi ruhsal olarak da dinginliğe ulaştıracaktır. Sonuçta kim evine antik bir ruh katmak istemez ki?

Şehzade Koltuk Takımı

Şehzade Koltuk Takımı

Dorya Koltuk Takımı

Dorya Koltuk Takımı

Elena Yatak Odası Takımı

Elena Yatak Odası Takımı

Akasya TV Ünitesi

Akasya TV Ünitesi

açık-renk-yemek-odaları

açık-renk-yemek-odası-modelleri

Eskitme Mobilyalar

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir