Gitti gidiyor büyük beden kıyafetler

Ülkemizde internetten alışveriş denilince ilk akla gelen isimlerden biridir www.gittigidiyor.com 2001 yılından beri e-ticaret alanında faaliyet gösteren GittiGidiyor aklınıza gelebilecek yada gelemeyecek her alanda ürün sunmaktadır. Diğer sitelerden farkı GittiGidiyor ürün satmıyor. Satıcılar ve alıcılar arasında aracılık yapıyor. Siz beğendiğiniz ürünü hemen al seçeneğiyle isterseniz hemen; teklif ver seçeneğiyle açık arttırmalı ürünlere teklif vererek satın alabilirsiniz. Aldığınız ürünü size satıcı olarak işlem yapan kullanıcılar tarafından gönderilir.  Ürün elinize geçtikten sonra, siz onay verdikten sonra parası satıcının hesabına geçer. Biz hafif toplu hanımlar için (tamam canım tamam bildiğin kiloluyuz işte e ne var yani) zulümdür alışverişe gitmek.  İstediğini bulamazsın, bulsan  üzerine olmaz, üzerine olan zevkine uymaz. Seçeneklerde kısıtlıdır zaten öyle kara kara düşünür dururuz. Bundan yıllar yıllar önce böyle imkanlarımız mı vardı. Al laptop u eline otur internetin başına başla alışverişe. Artık pantolon mu dersin, gömlek mi dersin,  canın ne isterse e-ticaret üzerinden bakıp alabilirsin tabi yine dikkat edeceğimiz en önemli konu alışveriş yaptığımız sitenin güvenliği.

Hazır GittiGidiyordan bahsetmişken oraya da bakalım ne varmış ne yokmuş.  Önce yoncashop dan kot tayt aldım (heheyt giyemeyeceğimi sanıyordunuz değil mi) 36.99.- liraya, sonra üzerime bir şeyler alacakken bodrumkelebeği’nden o kırmızı pazen eteğe vuruldum (disko disko partizane ?başlasın alışveriş çılgınlığı) hadi at onu da sepete ha fiyatımı 59.50.-lira,  Allahım ben üst arıyorken gördüğüm her güzel şeye takılmak zorunda mıyım.

Giyimtrendi’den 47.50.-lira karşılığında attım mı, sepete sarı vintage elbiseyi de,  mmelisita dan mor bir hırkayı da kaptım 69.- liraya, bu arada mmelisita’nın ürünlerine bayıldım. Eskidenmiş o kilolu ve çirkin giyinmek, kilomuda yaparım, kariyerimi de kimse engel teşkil edemez güzelleşmeme, kilolu ama gururlu bir kadınım ben ???
Şu kot taytın  üzerine beyaz salaş bir tişört onun üzerine  de blazer ceket alsam olur herhalde (blazer ceket ile normal ceket arasındaki farkıda siz bilin söylemem). Ay başka ne almıştım ki ben unuttum sepete gidip bi bakayım ona göre kombinler yapayım. Gözüm kör oldu çeşit çeşit şeyleri görünce, ne aldım ne alacağım abondene oldum. En güzel tarafı da ne biliyor musunuz, eve gelen kıyafetleri deniyorsunuz olmadı mı, beğenmediniz mi ücretsiz iade edebiliyorsunuz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir