Giyinme Odalarında Özel Çözümler Raykonsept’te

Kişiye özel profesyonel üretim ve estetik tasarımlarıyla sektörün takip edilen firmalarından olan Ray Konsept çok özel ve pratik giyinme odaları üretiminde de kendini gösteriyor.

Giyinme odaları sabahları işe gitmeden önce veya akşamları bir davete veya gezmeye çıkmadan önce pratik bir şekilde hazırlanmamız için herşeyi içinde barındıran özel tasarlanmış mekanlardır.

Giyinme odalarında birbirinden estetik ve pratik tasarımlar yapmış olan Ray Konsept evinize özel ve istekleriniz doğrultusunda giyinme odaları tasarlıyor.

Screenshot_2

 

Zengin aksesuar çeşitleri ve uzman mimarların oluşturduğu projeler ile mobilya üretim sektöründe deneyimli ustaların işçilikleri bir araya gelerek ihtiyacınızı tam olarak karşılayan giyinme odaları Ray Konsept  tarafından size sunuluyor.

Giyinme odaları hakkında detaylı bilgi almak ve evinize, ihtiyaçlarınıza ve hayallerinize özel giyinme odalarına sahip olmak için www.raykonsept.com  sitesini ziyaret edebilir, 0216 323 90 90 telefondan bilgi alabilir veya SAHRAYICEDİD MH. ATATÜRK CAD. NO:44/C KADIKÖY İSTANBUL adresine uğrayabilirsiniz.

Giyinme Odalarında Özel Çözümler Raykonsept’te

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir