Kadınca Hayata Dair Her Şey

Heykadin.com kadın portalı ‘Kadınca Hayata Dair Her Şey‘in paylaşıldığı sosyal bir alandır.

Bu alanda; Anne-Çocuk, Astroloji, Aşk, Güzellik, Moda, Kültür-Sanat, Yaşam, Sağlık (Diyet), Keşfet (Cafe, Hotel, Gezi, Eğitim, Otomobil, Restaurant, Alış-Veriş, Teknoloji, Emlak-Konut, Yemek, Dekorasyon, Röportaj) ve Hey İstanbul kategorileriyle kadının hayatını ilgilendiren konu ve başlıklarla yayın yapmaktadır.

Heykadin.com, Hey İstanbul kategorisinde il genelindeki tüm ilçe belediyeleriyle bülten aboneliği sistemiyle çalışmaktadır. Burada ilçelerde kadın, kültür ve sanat, eğitim ve sağlık alanlarında yapılan hizmetler, zengin haber içerikleri üretilerek okuyucuyla paylaşılmaktadır.

Heykadin.com, Keşfet seçeneğinde onlarca firmaya hitap ederek, şirketlerin sesini yine bülten aboneliği sistemiyle duyurmasına olarak tanımaktadır.

Heykadin.com, Yazarlar kategorisinde ise alanında uzman kişiler, özel içerikler üretmekte, bunları takipçileriyle paylaşmaktadır.

Ünlü Psikiyatrist Prof. Dr. Arif Verimli, Medyum Memiş Hoca, Yaşam Koçu Sevgi Şahin, b-fit kurucusu Bedriye Hülya, Gazeteci Naime Gündüz, Yemek Blogger’ı Gönül İler ve Radyocu Nesrin Özlek köşe yazılarıyla Heykadin.com ailesine içerik üretiyor.

Çok yakında yeni popüler yazarların da köşe yazısı yazacağı Heykadin.com, her geçen gün sistemli bir şekilde büyüyerek okuyucularıyla buluşuyor.

heykadın

 

Kadınca Hayata Dair Her Şey

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir