Klasik Mobilya Fikirleri

Klasik Mobilya modelleri, daha çok saray mobilyaları diye adlandırılan tarzlarda olmaktadır. Bunların eski dönemlerde ki insanların yaşadığı saray ve hanlardan esinlenerek yapılmaktadır. Bu tarz mobilyalarda, el yapımı işçiliğinin ve gösterişi sevenlerin ön planda olduğu da görülmektedir. Mobilyaların her ayrıntısında yer alan oymalı işçiliklerin el işçiliği emeği olmasından dolayı bu mobilyaların seri üretimi oldukça zordur. Yapımı uzun vadede tamamlanarak az sayıda üretilmektedir. Gösterişli, büyük ve klasik olmalarından dolayı diğer mobilya tarzlarına nazaran daha fazla alan kaplamaktadır.

saray klasik yemek odası mobilyası

Saray klasik yemek odası

Klasik Mobilya kullanımı

Klasik Mobilya Takımları rahat, konforlu ve bakımı noktasında kullanışlı olması gerekmektedir. Klasik mobilya takımı tercih ederken en çok dikkat edilmesi gerekenler renk kombinasyonu, tarzı, ince çizgi detayları olan uyum çok önemlidir ve profesyonel bir ekip işi gerektirir.

Antik klasik koltuk takımı mobilyası

Antik klasik koltuk takımı

Antik klasik yemek odası takımı mobilyası

Antik klasik yemek odası takımı

Klasik Mobilya kullanımı

2016 mobilya modelleri çağdaş ve zarif çizgileri içermektedir. 2016 modern ve avangard mobilya modelleri Fransa ve İtalya’ dan ülkemize ulaşmakta ve en yeni çizgiler sizlere sunulmaktadır.

Klasik Mobilya Fikirleri

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir