Masif Masa Örnekleri

Masif tarzdaki masalara olan ilgi son yıllarda gittikçe artmaktadır.

Ahşabın doğal hali olan bu tasarımlar hem dayanıklılıkları hem de kullanışlılıkları ile diğer mobilya tasarımlarını geri plana itmektedir. Masif tarzda yapılan masalar diğer masa tasarımlarında oldukça farklıdır. Uzun yıllar kullanıma imkan tanıyan bu masa modelleri tamamen el yapımıdır. Diğer mobilya tasarımlarından farkı ise fabrikasyon ve endüstriyel şekilde üretilmemesidir. Masif masa tasarımları insan sağlığı açısından da oldukça güvenli olan mobilya ürünleridir. Çabuk deforme olmayan ve yıpranmayan bu tasarımlar sağlamlıkları ile göz dolduruyor. Diğerlerine göre en az 3 kat dayanıklı olan mobilya tasarımlarını zarar gördüğünde zımparalayarak tekrar eski haline getirmeniz de mümkündür. Kullanışlı olan bu masa ve sandalye modelleri az yer tutmaları ile de dikkat çekmektedirler. İstenildiğinde açılıp istenildiğinde kapanabilen tarzdaki modelleri ile de masif masa tasarımları en beğenilen mobilyalar arasındadır.

Masif tarzdaki masaları yemek odası takımınızda ya da mutfaklarınızda kullanabilirsiniz.

Masif tasarımlar diğer mobilyalara göre biraz daha yüksek maliyetlidir ancak uzun vadeli bir kullanım sunduklarını düşünecek olursanız oldukça da hesaplılardır. Masif masa tasarımlarının kullanım alanları çok yaygındır. Ayrıca bu mobilyaları çalışma odalarında da kullanmanız mümkündür. Mutfağınızda kullanacağınız masif yemek masanız ile mutfağınızın dekorunu daha da güzel bir hale getirebilirsiniz. Dayanıklı olan ve mutfağınıza yakışan bir masif masa modeli ile mutfağınızı daha hareketli bir yere dönüştürebilirsiniz.

AB3-123

İşlevsel açıdan da mutfağınızı daha verimli kullanmanıza izin verecek olan bu masa modelleri ile mutfağınızda daha fazla alan bulabileceksiniz. Seçeceğiniz masif tarzdaki masanızın mutfak stilinize uygun olmasına özen göstermenizde fayda var. Mutfağınızın dekorunda odak noktası olarak ele alacağınız masif masanızın etrafına konumlandıracağınız fonksiyonel özellikli mutfak tasarımları ile mutfağınızı daha elverişli bir şekilde kullanabilirsiniz.

Mutfağınızın dekorunda göz alıcı bir ahşap masif masaya yer vererek mekanın görünümünü daha fazla ortaya çıkarabilirsiniz.

Masif masa modeli ile uyumlu olacak şekilde ahşap raflar kullanırsanız mutfağınızın bütünlüğünde bir ahenk yaratabilirsiniz. Ahşap raflar ve masif masa tasarımı mutfağınızda sıcak bir ortamın oluşmasına öncülük etmektedir. Bu tasarımlar sayesinde mutfağınızda tercih edeceğiniz renkleri daha iyi bir şekilde yansıtabileceksiniz. En iyi masif masa tasarımları kestane ve meşe ağacından üretilmektedir. Bu tarzdaki masa ve sandalye tasarımları yıllara meydan okuyan dayanıklılıkları ile göze çarpmaktadır.

IMG_4470

Ahşap olan bu tasarımlar görsellik açısından da farklı bir ambiyansın yaşam alanlarınıza taşınmasını sağlamaktadır. Sadeliğin ve modernliğin en güzel şekilde görülebileceği bu tasarımlarda açık renkli olanlar dekorun daha ferah ve güzel durmasına neden olmaktadır. Özellikle beyaz, açık kahverengi ve ceviz renklerindeki tasarımlar ile yaşam alanlarınız daha net şekilde ortaya çıkacaktır.

Masif masa tasarımlarında torna ayaklı masaların şıklığı da görülmeye değer niteliklerdedir.

Bu tarz ayaklara sahip olan masa modelleri dekorunuzu daha da zenginleştirecektir. Klasik çizgilerle yapılan bu masa modelleri ayrıca görsel olarak da romantik ve alımlı bir görünümü de dekorlarınıza getirecektir. İstenilen ölçülerde ve renklerde yapılabilen bu masa tasarımları ile harikulade dekorlara imza atabileceksiniz. Masif masaların torna ayaklı olanlarından küçük boyutluları sehpa olarak da kullanabilirsiniz.

yeni-yemek-odasi-modelleri-2

Masif masa tasarımları ile mutfağınızın ve yemek odalarınızın karakterini yansıtabilmeniz mümkündür.

Masa tasarımı olarak inceden kalına doğru uzun ve yüksek ayaklara sahip olan bu masa tasarımları ile mutfaklarınızı ve yemek odalarınızı görsellik ve işlevsellik açısından tatmin edebileceksiniz. Masif masa tasarımlarına yemek odalarınızda ve mutfaklarınızda yer vererek uzun yıllar kullanabileceğiniz bir dekora sahip olabilirsiniz.

Masif Masa Örnekleri

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir