Mobilyayı sanat eserine dönüştüren mark Asortie mobilyadan

Klasik mobilyada maskoda ve dünyada sevilen bir marka olan , klasik mobilyanın önde gelen isimlerinden Asortie mobilya  gözalıcı tasarımlarına devam ediyor.

Monaliza yatak odası takımı

Monaliza yatak odası takımı

En güzel mekanlar en güzel şekilde dekore edilmek istenir, Klasik mobilya tutkunu iseniz bu epeyce  zor bir iş, Asortie mobilya klasik yatak  odası, koltuk takımı ve yemek odalarında ortaya çıkarmış olduğu nadide modellere devam ediyor

Bu yıl yine klasik mobilya tutkunlarının vazgeçemediği el oyması motifler ve varak işlemelerin ağırlıkta olduğu modelleri ile yeni sezon için alışılagelmişin dışında konsept oluşturan Asortie’nin koleksiyon için de en fazla dikkat çeken modeli hiç şüphesiz ki ihtişamlı yatak odası modelleri.

Monaliza yatak odası takımı

Yeni sezon için tamamen doğal ahşaptan el işçiliği ile üretilen ve Monaliza adını verdikleri yeni modeli ile yine dikkatleri üzerine çekmeyi başardı.

Görkemli oyma desenlerinin gerçek altın varak işlemeler ile ön plana çıkarıldığı Monaliza yatak odası takımı, karyola, komodinler, şifonyer ve dolaptan oluşuyor. Ürünün en dikkat özelliği ile kullanıcının istediği ölçü ve renk seçenekleri ile üretilebiliyor olması. Hatta Monaliza klasik yatak odası modelinde kullanıcı ister makyaj masası isterse de çekmeceli şifonyer alabiliyor.

Monaliza yatak odası takımı

Beyaz lake üzerine parlak altın varak motifler ile süslenen karyoladaki ihtişam yaşanmaya değer bir özellik taşıyor. Komodin ve şifonyerler üzerindeki ince oyma motifleri görkemli yatak başlığına bir hafiflik kazandırmasının yanında aynı zamanda yatak odası modeline daha zarif bir çizgi kazandırmış.

Monaliza yatak odası takımı Asortie mağazalarında sizleri bekliyor.

 

Mobilyayı sanat eserine dönüştüren mark Asortie mobilyadan

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir