Moda Gezegeninde Yükselen Trendler

MODA

Emilio Pucci 2015 Koleksiyonu tarzınızı temize çekin yeni yılın ilk ayı,yeni kararlar ve yeni başlangıçlar demek aynı zamanda.Bu sayfaların altındaki yeni nesil trendler stilinize format atarak başlangıç yapabilirsiniz.Yükselen Trendler ve 2015 Renkleri
Her gün yeni bir konsept her gün yenilenen trend ve ürün konseptiyle ”Emilio Pucci” giyimden kozmetiğe,ayakkabıdan çantaya kadar geniş bir ürün yelpazesi ile 2015 trendlerini sunuyoruz.2015 elbise modellerinin vazgeçilmezi ve bu senenin modası bol rahat rengarenk elbiselerden bahsedelim.


Sıcak yaz modelleri ile Emilio Pucci
Yeteri kadar cesursanız,birden fazla baskın rengi barındıran çarpıcı desenlerin büyüsüne kapılma zamanı! Bazen farklı görünebilmek için risk almak,iddialı olmak gerekir.Renk ve desen karmaşasından artık korkmayın!Yan yana görmeye hiç alışık olmadığınız desenleri bir araya getirmek bu sezon oldukça revaçta. Basit parçalar geometrik çizgilerde,baskı desenlerle bambaşka bir havaya girdi.Desenli gömlekler ya da eteklerle ofis stilinizi yaratabilirsiniz.Emilio Pucci 2015 Koleksiyonu hayal gücünden doğan yaratıcı desenleri size de ilham verecek.

http://www2012modamoda.blogspot.co.uk/2014/12/prova-manken-renkleri.html
Moda Gezegeninde Yükselen Trendler

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir