Modern Berjer Modelleri

Modern tarzdaki berjer modelleri, malzeme kaliteleri ve sundukları görsel seyir zevki ile harika bir dekorun yaratılmasına öncülük edeceklerdir.

Berjer modelleri tekli koltuk takımlarının en güzel örneklerini oluşturmaktadırlar. Geniş sırt kısımları, rahat oturuş kolaylığı sunmaları ve farklı özelliklerdeki kolluk modelleri ile modern berjer koltuklar ile evlerinizin dekorasyonunu daha gösterişli ve şık bir hale çevirebilirsiniz. Klasik tarzda üretilebildikleri gibi aynı zamanda modern şekilde de üretilebilen bu koltuk takımları ile yaşam alanlarınızı daha etkili bir şekilde kullanabilirsiniz. İkili ve üçlü koltuk takımlarınızı tamamlayabilen bu koltuk takımları ile evlerinizde fark yaratabilirsiniz. Modern tarzdaki berjer koltukların popülerliği giderek artmaktadır. Modern koltuk takımlarınızla birlikte kullanabileceğiniz en iyi mobilya tasarımları arasında düşünebileceğiniz bu mobilyalarla kendi tarzınıza özgü dekorlar oluşturmanızda mümkündür.

berjer-koltuk4

Modern berjer modellerinin getirdiği yeniliklerden biri de elbette renklerdir.

Bu şık tasarımlarda en çok tercih edilen renkler arasında pastel tonları yer almaktadır. Ayrıca desenli berjer modelleri de oturma odalarında düz modern koltuklarla birlikte harika bir dekorasyonun ortaya çıkmasını sağlamaktadır. Koltuk takımlarınızın çok daha alımlı ve ihtişamlı durmasını sağlayacak olan bu modern berjer modelleri ile oturma odalarınızı daha farklı kılacaksınız. Modern tarzdaki bu koltuk takımları ile birlikte ahşap sehpa modelleri de oldukça hoş durmaktadır. Ceviz ve kahverengi renklerindeki sehpa modelleri de açık renkli modern berjer koltuk takımlarının daha fazla ön plana çıkmasını sağlamaktadır.

Daha çekici bir görünüm

Özellikle kapitone dikişli olan modern berjer modelleri, renkleri ve tasarımları ile oturma odalarınızda dikkat çekecektir. Modern berjer modellerinin leke tutmamaları ve su geçirmez özelliklere sahip olmaları da bu koltuk takımlarını diğerlerinden kolayca ayırmaktadır. Modern berjer modellerindeki kumaşın daha yumuşak doku da ve kaliteli olduğunu görebilirsiniz. Son derece dekoratif ve modern bir görünüme sahip olan bu berjer modelleri ile yaşam alanlarınızı estetik açıdan ve rahatlık bakımından güçlü hale getireceksiniz.

images

Minimalist tarzdaki modern dekorasyonların vazgeçilmez tasarımlarından biri olan bu koltuk takımları ile yaşam alanlarınıza enerji katabilirsiniz.

Farklı desenlerde üretilen berjer modelleri düz ve sade renklere sahip olan koltuk takımınıza hareketlilik katarak oturma odanızın daha etkileyici görünmesi konusunda başrol oynayacaklardır. Bu koltuk takımları kullanışlılıkları ile de yaşam alanlarınızı daha farklı kılacaklardır. Özellikle dar ve küçük salon ya da oturma odaları için ideal koltuk modellerindendir.

Modern berjer koltuk takımları rahatlık bakımından kalitenin ortaya çıkmasını sağlarlar.

Kapalı kenarlara sahip olan bu koltuk modelleri, arka kısımlarının yüksek ve kare olması dolayısıyla konforu daha üst düzeyde yaşamanıza neden olmaktadır. Bu tarzdaki koltuk takımlarında deri kumaştan yapılan modelleri de tercih edebilirsiniz. Modern tarzdaki berjer koltuk takımlarını misafirlerinizi ağırlamak için kullanabilirsiniz. Tek koltuk olduğu için hareket ettirilebilmesi oldukça kolay olan bu koltuk takımları ile yapacağınız dekorlar hiç olmadığı kadar şık olacaktır.

Modern-Berjer-ve-Tekli-Koltuk-Modelleri-2012-26

Modern tarzdaki berjer modelleri ile kendi zevk ve tercihinizi yansıtan bir dekora imza atabilmeniz de mümkündür.

Az yer kaplamaları nedeniyle de tercih edilen bu koltuk takımları ile oturma odalarınızı daha geniş gösterebilirsiniz. Yaşam alanlarınızda geniş ve rahat alanlar bulmanızı sağlayacak olan bu modern koltuk tasarımları ile yaşam alanlarınızı daha değerli hale getirebilirsiniz.

Süet-modern-sade-berjer-koltuk-takımı-modeli

Oturma odası takımlarınızla birlikte doğru açılarla konumlandıracağınız berjer modelleri sayesinde oturma odalarınıza derinlik katabileceksiniz. Simetrik açıdan da daha düzenli bir dekorun ortaya çıkmasını sağlayabilirsiniz. İkili koltuk takımlarınızın sağında ya da solunda yer vereceğiniz tekli berjer modelleri oturma odalarınızın dekorunu daha zengin gösterebilirsiniz.

Modern Berjer Modelleri

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir