Nisan güzeli !

Patchwork çalışmalarım…
Dresten Plate modeli kırlentler.

En sevdiğim Altıgen modeli kırlentlerim.

Linda Coleman ‘ın  kendi şirketi JJ için tasarladığı ve  şablonunu  Cross country Sticcer dergisinden alarak işlediğim kaneviçe panolarım .
Bu dergiyi aynı adla Amazon.com ‘dan sipariş edebilirsiniz!

Bu sabaha dair…
Eşim bahçe teftişinde ,ben bloğa yazı hazırlama derdinde (derdimiz bu olsun değil mi? )

Veee … Kamera arkası !
Bu Nisan benim bildiğim Nisan gibi geçmiyor. Akşamları yine kaloriferler yanıyor,sabahları hırkasız bahçeye çıkılmıyor,çıkılsa da şöyle rahat rahat bir çay keyfi yapılmıyor !
Geçtiğimiz hafta Narlıdere Life dergisi için bahçede çekim yaptım. Biliyorsunuz artık her sayıda el işi,dekorasyon ve günlük yaşam hakkında kısa sohbet yazıları yazıyorum. Önce fotoğraff çekimini ben yapmak istemedim. Dergilerde gördüğüm fotoğraf çekimleri  hep profesyoneller tarafından yapılıyor. Ben kimmmm ,fotoğrafçılık kim ? Editör Belkıs hanım ise yazılarımın blog yazılarım havasında olmasını istediği için her aşamasının, – sayfa düzeni dahil olmak üzere – benim elimden çıkmasını özellikle istedi, ben de mecburen kabul ettim. Aslında yazmayı sevdiğim kadar fotoğrafçılığı sevmiyorum. Bu da kayıtlara geçsin lütfen :)))
Yukarıdaki görseller dergi için çektiklerimden bazıları , son iki tanesi size özeldir ;  
 Kimyonlu olanı dergide yayınlanmayacak bile tahmin edersiniz ki …
Efendim ne diyordum?
Mor salkımlarımız açtı, hatta her gün sona yaklaşıyor bile, dökülmeye başladı . 
Bahçemizde yeni minnak misafirimiz var. Nerden geldi,annesi kim, kaç aylık ? Hiç bilmiyorum ama tekir bir kız çocuğu. Şimdilik bize karşı çok çekingen davranıyor ama abilerine ablalarına pabuç bırakmaya niyeti yok. Bizimkilerin ” Kıhhh! pısss! ” demelerine aldırmıyor, bi güzel karnını doyurup yaprak ,böcek ne bulduysa oynuyor,şiş göbeğini güneşe verip derin derin uyuyor. 
Biraz yakınlaşınca fotoğrafını çeker sizlerle tanıştırırım olur mu?
  
Şimdilik bir görünüp bir kaçıyorum. 
Gönlünüzce geçsin günleriniz. Kalın sağlıcakla !

Nisan güzeli !

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir