Osmanlı Tasarımları Klasik Mobilyalarda

Ev dekorasyonu yaparken kendi zevk ve isteklerimizi her zaman ön planda tutmamız gerekmektedir. Her geçen yıl ortaya atılan yeni tasarım fikirleri ile birlikte ev dekorasyonlarımızı çok daha farklı bir şekilde yapabiliriz. Bu durumda mobilya modasını da yakından takip etmek çok önemlidir.

Klasik mobilyalar yılların geçmesine ve modanın farklı bir yönde ilerlemesine rağmen çoğu kişi tarafından vazgeçilmez olarak dekorasyon sırasında kullanılmaktadır. Klasik çoğu zaman bir tutku olarak ifade edilmektedir. Osmanlı tasarımlarının klasik ile buluşması sonucunda genel olarak ortaya yılı için çok farklı tasarımlar çıkmaktadır.

Eskiye dönüş yaşanarak mobilyalarda klasik çizgiler görülmektedir. Klasik fikirlerin Osmanlı ihtişamı ile birleşmesi sonucunda ortaya çok farklı modeller çıkmaktadır. Genellikle ihtişamı yansıtan oymalı modeller çeşitli motifler ve altın varak fikirleri ile birlikte klasik bir dekorasyonun yanı sıra Osmanlı dönemine giriş yapabilirsiniz. Yılında yaşanan eskiye dönüş modası mobilya markalarının yeni koleksiyonlarını da etkileyerek fikir vermiştir. Osmanlı tasarımlarının klasik çizgiler ile buluşması sonucunda ihtişamlı modeller ortaya çıkmıştır.

Hayal Yatak Odası

Hayal Yatak Odası

Akasya TV Ünitesi

Akasya TV Ünitesi

Elena Yatak Odası Takımı

Elena Yatak Odası Takımı

açık-renk-yemek-odası-fiyatları

koyu-renk-yatak-odası-takımları-klasik

kadife-köşe-takımları

Osmanlı Tasarımları Klasik Mobilyalarda

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir