Pınar Altuğ Atacan “Mücevher Koleksiyonu”

MAGAZİN


Pınar Altuğ Atacan Mücevher Koleksiyonu ekranların sevilen ismi Pınar Altuğ Atacan’ın yalnızca satışa sunulacak olan mücevher markası PınarAltuğ’un basın toplantısı Bebek Happily Ever After’da düzenlendi.

Pınar Altuğ Atacan Mücevher Koleksiyonu.


Işıl Reçber, Zeynep Ilıcalı, Sitare Akdilek,  Didem Uzel Sarı, Eylem Şenkal, Pınar Tezcan, Pervin Ersoy ve Burcu Hattat gibi bir çok ünlü ismin katıldığı basın toplantısında keyifli anlar yaşandı.

İsmini, Pınar Altuğ Atacan’ın annesinden alan koleksiyon, birbirinden şık mücevherlerden oluşuyor. Kendi tasarımlarından oluşan koleksiyonu sevenleriyle buluşturduğu için oldukça heyecanlı olan Pınar Altuğ Atacan,“Anneler kızları için idoldur. Ben anneme hayrandım. O her zaman en güzel, en özeldi. Nasıl makyaj yaptıysa, ben de öyle yaptım. O ne giydiyse ben de giydim. 

Mücevher sevgisi.

Annem gibi ben de mücevheri hep çok sevdim. Genç yaşlardan itibaren kendime takı almak istediğimde PARA  biriktirdim. Küçücük de olsa, kuyumcularda kendi takılarımı yaptırdım. Bu tutkumu paylaşmaya karar verdiğim an Annem bir şekilde yanımda olmalıydı ve bana öğrettiği bu zevki paylaşmalıydık. Özel bir Annenin, kıymetli kızına bıraktığı ölümsüz anı ve zevklerin bir karması olan PınarAltuğ markası böyle doğdu” dedi.

Daha detaylı bilgi için” http://www.modablackk.com/   “adresini ziyaret edebilirsiniz.
http://modakotalog.blogspot.co.uk/2013/04/201314-trend-prova-mankeni.html 

Pınar Altuğ Atacan “Mücevher Koleksiyonu”

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir