Sevgililer Gününe Dikkat!

Erkeklerin ayrı, kadınların ayrı heyecanlarla hediye arayışlarına girdiği bugünlerde www.icgiyimcisi.comimdadınıza yetişiyor. İcgiyimcisi.com’la işiniz kolaylaşacak beklide sevdiğinizi çok mutlu edecek hediyeyi koşuşturmadan hemen bulabileceksiniz.Evet Sevgililer gününe sayılı günler kaldı. Kadın-Erkek herkes acaba sevgilime, karıma, partnerime acaba ne hediye alsam diye düşünmeye başladılar. Sevgiliniz, “aman ne gereği var, işte normal bir gün, ben hediye beklemiyorum, istemem” dese de, aman ha! Siz, siz olun sevgililer gününü hediyesiz geçirmeyin. Pişman olursunuz.

Sadece hediye almak da, yeterli değil aslında. Sevgilinizi yemeğe götürmeniz, birlikte sinemaya giderek bir aşk filmi izlemeniz, birlikte sevdiğiniz bir mekanda partiye katılmanız veya romantik bir gece geçirmeniz de beklenmektedir.Zaman daralıyor, Dünya’da en çok kıymet verdiğiniz kişinin gözlerinin mutlulukla parlamasını sağlayacak en güzel hediyeyi arıyorsunuz. Sevgiliniz her şeyin daha iyisine layık ve siz de o müthiş hediyeyi bulmak istiyorsunuz. Ama işte, 14 Şubat da yaklaşıyor. O harika hediyeyi ararken, sevgililer günü gelip çattığında, elde hiçbir şey olmadığını fark etmenin nasıl bir his olduğunu hatırlayın. Son anda sevgilinizin karşısına Sevgililer Günü hediyesi niyetine aceleyle alınmış bir buket çiçek veya bir paket çikolatayla dikilince, ne çok evliliğe doğru yol alan mutlu birlikteliğin bir anda son bulduğunu biliyoruz.

www.icgiyimcisi.comolarak sizlerin canının yanmasını istemiyoruz. En ilginç ve en güzel Sevgililer Günü hediyesini bulmak için koşturup, sevdiğinizi mutlu etmek için uğraşırken, sizleri telafisi olmayacak hatalardan kurtaracak önerilerimizi dikkate almanızı tavsiye ediyoruz.Öncelikle, hediyeyi seçerken kendi zevkinizi değil de sevgilinizin zevkini dikkate alın. Unutmayın, hediyeyi kendinize değil sevgilinize alıyorsunuz.

Klişe olmuş hediyelerle zoraki olarak bir hediye almış da, sevgilinizi baştan savıyormuşsunuz hissi yaratmayın.

Her şey, parayla ölçülmez. Sevgilinize hediye alacaksınız diye kendinizi borç batağına da sokmayın. Önemli olan, kendisine değer verdiğinizi gösterebilmeniz.

Aman ha! Sakın kişisel bakım ürünleri hediye etmeyi aklınızda bile geçirmeyin. Romantik bir atmosferi mahvedersiniz.

Evcil hayvan hediyesi , hem klişe hem de riskli. Sevgilinizin yaşam tarzını doğrudan etkileyecek bir sorumluluk altına sokmaktan kaçının bizce. Çünkü onun kendi düzeni var. Bir hayvan beslemek isteseydi şimdiye kadar kendisi beslerdi herhalde. Bu konuda özellikle bir talebi olmadığı sürece sevgilinize evcil hayvan almayın.

Kişisel gelişim kitaplarından, hatıra ormanında bir ağaçtan, hediye çeklerinden, tek kişilik tatil hediyesinden, her türlü aktivite biletlerinden, kurs veya seminer kayıtlarından, bono ,tahvil, hisse senedi hediyelerinden ve hediyesiz bir akşam yemeğinden uzak durun. Bu tür hediyeleri diğer günler için saklayın.  

Sevgililer Gününe Dikkat!

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir