Son hafta

 

 Şaka maka 2013 ün son hafta sonu . İnanılacak gibi değil ama bir yılı daha geride bıraktık bile !
Son haftalarda pek can sıkıcı olaylarla karşılaştık,bu da çoğumuz gibi benim de tadımı tuzumu kaçırdı.
Biraz rahatlamak ,nefes almak için uğradığımız blog evlerimizde karamsar düşüncelere kapılarımızı aralamak istemesek de  her gün duyduğumuz yeni bir gelişmeden etkilenmemek olası değil! Gözümüzü kulağımızı haberlerden alamaz  olduk bu ara. 
Ülke her gün yeni bir haberle çalkanırken bizim evde hayat rutininde sürüp gidiyor. Yeni yılı karşılamaya çoktan hazırız,her köşemizi süsledik püsledik…

Noel Baba’ya kurabiyelerimizi ikram etmeye hazırız. Hani arar da bulamazsa diye evin görünür bir köşesine koyduk …

Kimyon oğlan da evin en küçük ,en yeni -aman kızlar duymasın- en sevimli bireyi olarak  eve yerleşti. Neredeyse tüm erkek kediler gibi çok hareketli,çok oyuncu . İyileşir iyileşmez kendini bahçeye attı,canı isteyince eve geliyor yemeğini yer yemez de oyuna arkadaşlarına koşuyor. Türlü oyunlarla bizi çok eğlendiriyor.
İki hafta önce postadan çıkan şahane bir sürpriz beni çok mutlu etti. Başta ben olmak üzere görenlerin hayran kaldığı bu duvar süsü sevgili Elif’in bana Yeni Yıl hediyesi . Sezon finalini bu güzellikle yapmak istediğim için son haftaya kadar kendime sakladım. Canım arkadaşım ellerine sağlık,bu nasıl bir güzelliktir böyle? Bu kadar ince bu kadar zarif nasıl çalışabildin? Çok çok güzel gerçekten de… Yakından görmeniz lazım!
2013 yılının son hafta sonu dilediğiniz gibi geçsin.
Hani olur da bazılarınız hafta sonundan tatile çıkarsa diye şimdiden yeni yılınızı kutlamak istedim. Dilerim 2014 Ülkemiz için , tüm insanlık için barış ,huzur dolu bir yıl olur.
Yeni yılda görüşmek üzere kalın sağlıcakla!

Son hafta

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir