Victoria Secret 2015 mayo bikini koleksiyonu, yeni sexy Victoria Secret 2016 bikini modelleri

  Victoria Secret 2015 mayo bikini koleksiyonu, yeni sexy  Victoria Secret 2016 bikini modelleri

  Victoria Secret 2015 yazlık mayo ve bikini modellerinden birbirinden farklı ve renkli bir koleksiyon ile bizlerle. Çekimleri güzel bir plajda yapılan  Victoria Secret 2015 2016 yaz aylarında yine bayanların gözdesi olacak gibi.

 Victoria Secret 2015 Mayo Koleksiyonu Tanıttı
Yeni bir yıl orada markaların puanları için Tüm Yeni mayo koleksiyonu kümeleme demektir.

Victoria Secret eğilimleri That sayıda çapraz ülkelerle içine sadece Lance ICT 2015 mayo koleksiyonu. Bazı neopren ve örgü kumaş ile bir spor ve sörf ilham hissediyorum görünüyor-vardır.

Diğer Boho Ya ya üstleri dipleri karışık baskılar, makrome, saçak ve katlar ile hareket kucaklamak görünüyor.

Ve uzakta Victoria Secret için gitmiyor bir eğilim yaka oyuntuları dalan qui, yüksek bacaklar ve bantlı ayrıntıları içerir, süper seksi.

Bu sezonun Victoria Secret katalog kapağını taşıdılar Namibya doğdu Behati Prinsloo, olduğunu. Prinsloo 2007 yılından bu yana yıllık Victoria Secret defilesi pist-olmuştur.

Ve Victoria Secret mağazasında seçilen ülke genelinde Victoria Secret kataloğunda 13 Ocak victoriassecret.co web sitesinden 2015 yılında Swim koleksiyonu,, Victoria Secret iPad ve iPhone uygulamalarında kullanılabilir Olacak. #ownthebeach andvictoriassecret Instagram ve Twitter ile görüşme katılın.

Candice Swanepoel, Lily Aldridge, Lais Ribeiro, Andreea Diaconu ve Nadine Leopold ve Victoria Secret Swim 2015 gibi Süper Modeller oynadığı video izle

Victoria Secret Mayo 2015 yeni trend, Victoria Secret Mayo 2015 koleksiyonu çok sıcak seksi Victorias Secret Mayo 2015 kadın koleksiyonu

Victoria Secret Victorias Secret Swim Victoria Secret Swim Victoria Secret Swim Özel Özel 2015 Victoria Secret Mayo Victoria Secret Modelleri aktris Yasemin Tookes PopSugar Kirbie Johnson

Twitterverse (kayıt için siyah ve mavi) bir elbise renk hakkında savunarak oldu ederken, Victoria Secret ilk özel yüzmek Onların sayesinde her yerde ekranları kızışıyor oldu.

Tabii ki, bol dolu olay muhteşem modeller yaz sıcak gün bize uzun hale mayo giyen skimpiest oldu. Cidden, sadece burada zaten alabilirim?

Yukarıda videoda, PopSugar en Kirbie Johnson VS modeli (ve gösterinin yıldızlarından biri) nasıl bir mayo mükemmel poz için en iyi mayo bulmak konusunda Yasemin Tookes, sohbet şansı, ve ne var görünüyor gibi sette gün. Kendinizi iyi içeriden fikir almak için sadece izleyin!

Victoria Secret Mayo 2015 2016 trendleri için Candice Swanepoel

Biz, yüzümüzü doldurma şenlikli bir süre içinde tüm abartı ile kıyma turta ve türkiye tıkınıyordur mıydı zaman için, tez Victoria Secret modelleri Onların çarpıcı ince yapılı fiziksel gösteren mıydı cennet plaj oldu.
iç çamaşırı markasının Angels Candice Swanepoel, 26, Behati Prinsloo, 25, Lais Ribeiro, 24, Andreea Diaconu, 23, ve Lily Aldridge, 29, yeni Swim 2015 kampanyası için bir rüya Hawai sahil şeridi üzerinde eksik bikini cavorted.

Make Will Fotoğrafları olanlar kıyma turta pişman! Victoria Secret Angels seksi mayo çekimi kıskanılacak organları göstermek
Candice Swanepoel, Behati Prinsloo, Lais Ribeiro, Lily Aldridge Resimdeki
Melekler yeni çekimi için pastoral Hawaii kıyı şeridi kapalı jeti
Modelled Victoria Secret Mayo Yeni 2015 Aralık

2015 Victoria Secret yüzmek kataloğu burada nihayet, ve o mayo sorunu kapsayacak şekilde ilk defa yapım, örtü olarak Hawaii’de plajda ayakta iken bir tek omuz askılı siyah bikini ve dudaklarınızın giyen Melek Behati Prinsloo var.

Prinsloo bu fotoğrafı paylaştı iç çamaşırı markası moda fotoğrafçısı Greg KADEL tarafından vurularak BİT kapak, bir

Onun Bikini Behati Prinsloo Boogies ve Victoria Secret Swim Özel daha fazla arkası-Scenes anlar!

Ve Hawaii adaları tek güzelliği ünlü moda fotoğrafçısı Greg KADEL tarafından yapılan katalog sezonun moda çekim seksi mayo stilleri özellikli. Tepe Süper Modeller kariyer, katalog kapak şey Prinsloo için Angels Behat ile Dünyanın En reconnu markaları.

Dünyanın En popüler iç çamaşırı markası sadece onlar bilir en iyi şekilde asgari BİT daha fazla yaşam berabere getiren, son mayo kampanya BİT serbest ETTİ. Video Bodrum’da plaj kıyılarında eğlenmek Victoria Secret’ın Melekleri Candice Swanepoel, Lily Aldridge, Lais Ribeiro, Andreea Diaconu ve Nadine Leopold bulunmaktadır. Moda fotoğrafçısı Greg KADEL tarafından Shot, Melekler Onların unfathomably mükemmel rakamlar Modelli açığa bikini için yuvadan, bir adet Victoria Secret’ın 2015 mayo bir seçim modeli.

Çekimleri Eşsiz güzellikteki Hawaii adalarında ünlü moda fotoğrafçısı Greg Kadel Tarafindan gerçekleştirilen katalogda Sezonun in moda seksi mayo stillerine yer’de veriliyor ettik. Dünyanın, Tanınmış süper Modellerinin kariyerlerini tepeye Taşıyan marka, kataloğun Kapağı Click Meleklerinden Behati Prinsloo’yu SECTI. “Very Sexy Bir Omuz Askısı Üçgen & Çift Arsız” modeli, omuzlu Bir çift Şeritli giyen Behati bikini, onun yıl yayınlanan mayo kataloğunun kapağında ilk kez yer ceza alıyor A.Ş. TEK.

Güney Afrika’da Namibya’nın Grootfontein kentinde doğan Behati Prinsloo, markanın Çeşitli Basili reklam kampanyalarında rol televizyon ceza alıyor ettik. 2007’den bu You and me yıl onun Victoria Secret Fashion Show’da podyuma Cikan Behati, Londra’da gerçekleşen 2014 defilesinde PRESTİJLİ Açılış görevini üstlendi.

Bu Yilin mayo koleksiyonundaki in gözde Trendler Arasında spor sörf Esintili mayolarda neopren dosya Gibi Kumaşlar sayılabilir ettik ettik. Karışık desenlerin, Makrame, püskül ziyaretinde fırfır Gibi detayların dikkat çektiği bohem stiller ÖNE çıkıyor. Seksi FORMLAR her zamanki gibi populer olmaya devam ediyor.

Victoria Secret 2015 mayo bikini koleksiyonu, yeni sexy Victoria Secret 2016 bikini modelleri

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir