Yatak Odası Dolap Modelleri

Yatak odanızda kullanacağınız dolap modelleri ile yatak odalarınızı daha etkili ve verimli bir şekilde kullanabilirsiniz.

Yatak dolabının yatağınızla uyumlu olması yaşam alanlarınızı daha da güzelleştirecektir. Yatak odası dolabınızın fonksiyonel ve işlevsel özelliklere sahip olması, yatak odanızın daha tertipli ve düzgün görünmesine neden olacaktır. Gardrobunuzun kıyafetlerinizi ve elbiselerinizi depolamak için yetersiz kaldığı noktada yatak odası dolap modelleri sizin için en uygun çözüm olacaktır. Yatak odanız daki dolap modelleri iyi seçilmemişse ve yeterince bölmeye sahip değilse kıyafetlerinizi koymanıza izin vermeyecektir. Oysaki çok bölmeye ve rafa sahip olan bu yatak odası dolap modelleri ile istediğiniz şekilde yatak odanızdan istediğiniz verimi alabileceksiniz.

2017-yatak-odası-dolapları

Yatak odasındaki gardrobunuza bir nevi ek dolap olarak düşünebileceğiniz bu tasarımlar ile yapacağınız dekorlar çok daha şahane olacaktır.

Yatak odanızda fazladan bir dolap koyacak yeriniz yoksa o zaman yatak odanız için tercih edeceğiniz yatak odası dolabını yatak odanızın boyutlarına uygun olacak şekilde seçmelisiniz. Yatak dolabınızın malzemesini ve rengini kendi yatağınıza göre seçerek çok daha etkili dekorasyonlar ortaya çıkartabilirsiniz.

Yaşam alanlarınıza uygun nitelikteki bu mobilyalarla çok daha etkili sonuçlar almanız mümkündür. Yatak odalarının dışında giyinme odası kullanmanız bir çözüm olabilir. Fakat giyinme odası için geniş bir yatak odanız yoksa o zaman mutlaka yatak odası dolaplarını tercih etmelisiniz.

Yatak odanızı duvardan duvara kadar kullanmanızı sağlayacak olan bu tasarımlar ile yatak odalarınızı daha işlevsel olarak kullanabileceksiniz.

Yatak odası dekorasyonları içinde yer vereceğiniz en güzel tasarımlardan biri olan mobilyalar ile yatak odalarınızı başka bir boyuta taşıyabilirsiniz. Birçok yatak odası gardobu çok yer kapladığından dolayı yatak odanızda geniş alanlara sahip olmanızı engelleyebilir. Yatak odası dolapları, ise hem kullanışlılıkları hem de az yer tutmaları ile yatak odalarınızın daha görkemli bir hal almasını sağlayacaktır.

lake-yatak-odası-takımaları-6

Yatak odalarınızı tamamen kaplamayan bu tasarımlar aynı zamanda sahip oldukları renklerle de yatak odalarınızın daha gösterişli olmasına neden olacaktır. Bu yatak odası dolapları kolay açılıp kapama özelliği ile de beğeninizi kazanacaktır. Raf ve çekmecelerinin de fazla olması nedeniyle bu dolap modelleri ile yatak odalarınızda fark yaratmanız mümkündür.

İstediğiniz yükseklikte ve alçaklıkta tasarlanabilen bu yatak odası dolapları ile yatak odalarınızı daha etkili bir yere dönüştürebilirsiniz. Farklı renklerde üretilen bu yatak odası dolapları ile oluşturacağınız dekorlar çok daha güzel olacak ve ayrıcalıklı hissetmenizi sağlayacaktır.

lake-yatak-odası-takımaları-5

Açık raflar şeklinde olan bu yatak odası dolapları ile yatak odalarınızı daha farklı bir hale getirebilirsiniz. Özellikle açık raf şeklindeki bu dolaplara çantalarınızı ya da aksesuarlarınızı koyabilirsiniz. Elinizin altında olmasını istediğiniz eşyalarınızı bu dolaplara yerleştirerek, bunlara daha hızlı ulaşabilirsiniz. Kapaklı tasarımları yatak odalarınızda görmekten sıkıldıysanız mutlaka bu açık raflı dolaplara yatak odalarınızda yer vermelisiniz. İsterseniz geometrik şekildeki bu tasarımlar ile yatak odalarınızı hiç olmadığı güzel bir dekora kavuşturabilirsiniz.

Yatak odası dolaplarınızı yatak odanızı bölmek içinde kullanabilirsiniz.

Seperatör görevi görecek olan bu tasarımlar ile yatak odalarınızı istediğiniz ölçüde şekillendirebilirsiniz. Bu tarzdaki dolap tasarımları ile yatak odanızda hem görsel hem de işlevsel bir dekor elde edebilirsiniz. Beyaz renk de seçeceğiniz bu ahşap tasarımlar ile oldukça güzel sonuçlar elde edebileceksiniz. Ayna modeli kullanarak da bu yatak odası dolap modellerini daha etkili bir hale getirebilirsiniz.

elena-klasik-yatak-odasi

Bu yatak odası dolapları ile birlikte kullanılan geniş ayna modelleri, yatak odalarınız çok daha harika kılacaktır. Aynı zamanda kapaklı yatak odası dolaplarını da yatak odalarınızda kullanarak görünmesini istemediğiniz eşyalarınızı depolayabilmeniz mümkündür. Bu yatak odası dolap modelleri dar olan yatak odaları için en ideal tasarımlardır. Az yer tutan bu dolap modelleri ile yatak odalarınızı bambaşka bir hale koyabilirsiniz.

Yatak Odası Dolap Modelleri

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir