Yatak Odası Dolap Modelleri

Yatak odaları, hem dinlendiğiniz hem de yattığınız yaşam alanlarıdır. Yatak odalarında kullanılan mobilya tasarımları ve eşyalarında yatak odasına uygun tarzda seçilmesine özen göstermelisiniz. Yatak odalarında yer alacak mobilya tasarımlarının boyut olarak yatak odanızla aynı ölçülerde olması yatak odanızın çok daha güzel görünmesini sağlayacaktır. Yatak odanızda yer vereceğiniz mobilyaların boyutları itibariyle küçük tasarımlar olmaları yatak odanızı daha işlevsel ve fonksiyonel bir yere dönüştürecektir. Yatak odanızda yer alan mobilyaların yatak odanızın her köşesine doğru bir şekilde yerleştirilmesi ile yatak odanızdaki eşya paylaşımını çok daha güzel yapabilirsiniz. Yatak odalarında kullanılacak mobilyalar arasında yatak modelinden sonra en dikkat çeken tasarım olarak dolap modelleri gelmektedir. Farklı yatak odası dolap modelleri, gerek işlevsellikleri gerekse de odaya kattıkları hava ile yatak odanızın daha şık durmasını sağlarlar.

spor-yatak-odasi-modelleri-20

Yatak odanızda kullanacağınız dolap modelleri yatak odanızın rengine ve şekline göre anlam kazanır.

Yatak odanızın olmasa olmaz mobilya tasarımlarından biri olan bu mobilya tasarımları fonksiyonel özellikleri ile işlerinizi kolaylaştırırken aynı zamanda estetik açıdan da yatak odanızın dekoruna katkı sağlayacaktır. Yatak odanızdaki eşyalarınızın daha derli toplu ve düzenli durmasını sağlayacak olan bu dolap modelleri, yatak odanızda dağınık bir görünümün oluşmasına izin vermeyecektir. Bol çekmeceli ve raflı olan bu son derece şık ve zarif tasarımlar sayesinde eşyalarınızı depolayabileceksiniz aynı zamanda da aradığınız eşyaya en kısa sürede ulaşabileceksiniz. Bu şahane dolap tasarımları çekmecelerinin geniş hacimli olmasıyla da öne çıkmaktadır.
Raylı ve sürgülü olarak yapılması ile dikkat çeken bu dolap modelleri kolay açılıp kapatılabilme özellikleri ile de göz doldurmaktadır.

2017-yatak-odası-dolapları

Yatak odanızı için ideal tasarımlar arasında yer alan bu dolap modelleri kullanışlılıkları ile de sizleri büyüleyecektir.

Tamamen el yapımı ve ahşap olarak üretilen bu dolap modellerinin işlemeli ve oymalı modelleri de gerçekten görülmeye değer niteliklerdedir. Yatak odanıza farklı bir hava kazandıracak olan bu dolap modelleri kolay kullanım özellikleri ve konforu ile de yatak odanızın ahengini değiştirecektir. Odanıza görsellik açısından seyir zevki kazandıran bu tasarımlar yatak odalarınızın daha ferah bir yere dönüşmesini de sağlayacaktır.
Yatak odası dolapları değişik özelliklerde ve farklı boyutlarda tasarlanabilmektedir.

Yatak odanız için en uygun olan modeli kullanmanız daha efektif sonuçlar almanızı sağlayacaktır.

Ahşap olarak yapılan dolap modelleri hem yapımları hem de sahip oldukları özellikleri itibariyle en gözde yatak odası dolap modelleri arasında yer almaktadır. Yatak odanıza doğallık katmak isterseniz düşünebileceğiniz en iyi tasarımlardan biri bu ahşap özellikli mobilya ürünleridir. Son derece sade ve yalın bir görünüme sahip olan bu ahşap dolaplar sağlamlık ve dayanıklılıklarıyla da uzun ömürlü kullanıma imkan tanımaktadırlar.

Yatak odanız küçükse ve yatak odanızda dolabınızı koymak için yeriniz yoksa o zaman gömme dolap modellerini yatak odanızda kullanmanızı tavsiye ederiz.

Gömme dolap modelleri, sade görünümleri ve işlevsel özellikleri ile beğeninizi kazanacak olan tasarımlardır. Yatak odanızda alandan tasarruf etmenizi sağlayan bu sade ve zarif dolaplar ile yatak odanızın dekoruna zenginlik katabilirsiniz. Yatak odanızda sürgülü kayar bir dolap kullanmanız yatak odanıza hareketlilik getirecektir. Bu dolap modelleri ile yatak odalarını daha kullanışlı hale getirmeniz mümkündür. Bu tarz bir dolap modeli ile yatak odanız daha fonksiyonel bir hal alacaktır.

aynali-ray-dolap

Yatak odanıza göre özel olarak yaptıracağınız dolap modelleri de yatak odanızın daha şık görünmesini sağlayacaktır. Renk ve malzeme olarak birbirini tamamlayacak tarzda dolap modellerini odanızın boyutuna göre yaptırtırsanız daha etkileyici bir yatak odasına sahip olabilirsiniz.

Yatak Odası Dolap Modelleri

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir